Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Innen melyik vonatkozik rám?

Innen melyik vonatkozik rám?

Figyelt kérdés

[link]


Ebből a tandíjtáblázatból melyik parcella vonatkozik rám, ha magyarországi diákként közvetlenül érettségi után szeretnék jelentkezni, és ekkor még 19 év alatt leszek?

(Nem kell megijedni, hogy még ezt sem tudom kiolvasni, ugyanis az egyetemválasztás még nem aktuális, csak érdekel, hogy nagyjából mivel is kell számolnom.)



#egyetem #Anglia #külföld #London #művészet #angol #tandíj #táblázat #londoni művészeti egyetem #university of arts london
2014. jún. 30. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az "Undergraduate" azon belül a "FT Home/EU students started since 2012-13" vonatkozik rád, tehát 9000 font.
2014. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már ha rendes egyetemi képzésre mész. Ez a further education nem tudom pontosan, mire vonatkozik.
2014. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2014. jún. 30. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!