Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tengerbiologus kepzes Franciao...

Tengerbiologus kepzes Franciaorszagban?

Figyelt kérdés
Hol van ilyen? Tobb is erdekelne.

2014. júl. 1. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátok köztben annak idején Emma Nizzába ment tengerbiológiát tanulni. Gondolom a valóságban is van ilyen képzés ott :D
2014. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom, kb. bárhol. Találtam egy oldalt, az azt írja, hogy először is kell belőle vagy mester a következőkből: biológia, biotechnológia, földtudomány, tengerfizika, hivatásos tengerkutatás ; vagy egy mérnökdiploma (ökológia, környezet, agronómia). Ezek után tengerbiológiai kutató leszel, aztán folytatnod kell a tanulmányaidat az ún. "folyamatos képzésben" vagy doktorátus. És ilyen "formation continue" (= folyamatos képzés) például Párizsban is van, ha jól láttam, meg rengeteg helyen. Tehát kb. bárhol találsz ilyet.
2014. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Nézd meg a Google keresőben "devenir biologiste marine" címszó alatt, több linket is kidob.

Egy bresti (Bretagne) egyetemről tudok, de biztos Monacoban is van ilyen, vagy a Földközi tenger partján más városban is.

A követelmények:

Matematikai, fizikai, kémiai, makrobiológiai stb. ismeretek.

A felvételinél minimum 14/20 pontot kell elérned francia nyelvből.

Itt is megnézheted:


[link]

2014. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 1. en is nezem a bk-t de ezt az infot nem tudtam rola:D
2014. júl. 3. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!