Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hotel menedzserként vagy...

Hotel menedzserként vagy rendezvényszervezőként kellene tanulnom külföldön?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, mit szeretnél később dolgozni.
2014. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
rendezvényszervezőként szerintem több esélyed van... :) Én is majd azt szeretném tanulni.
2014. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

:D

Most komolyan, miért akarsz ilyesmit külföldön tanulni? Mit vársz ettől? :D

2014. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Külföldön szeretném élni az életemet és kicsit könnyebben boldogulni mint itthon.
2014. júl. 3. 21:48
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Értem, úgy gondolod, hogy ott kolbászból van a kerítés? :) Mondjuk ilyen keresett szakmákkal, amiket megemlítettél... :D
2014. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lepontozhatjátok az előttem szólót de igaza van.

Külföldön ez sokkal nagyobb biznisz és a cégek melyek erre jöttek létre uralják a piacot. hacsak nem akarsz napi 20 órát dolgozni éhbérért tegyél le róla

2014. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Részleteznéd a válaszodat mert nem igazán értem! Hogy érted hogy nagyobb biznisz? Ha az akkor miért ne kellene annak tanulnom?
2014. júl. 7. 17:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Kint mint mondtam a cégeknek meg van a saját ügyfélkörük. Függetlenül attól, hogy nagyobb-e vagy kisebb. Egy magánszemély a logika szerint egy ismertebb, referenciákkal rendelkező céget keres meg. Ha esetleg tehát az volt az ötlet, hogy saját céget csinálsz azt felejtsd el.


Ha egy ilyen cégnél szeretnél elhelyezkedni akkor pedig sok mindenre fel kell készülnöd. Kint ez a munka nem úgy megy mint a Barátok köztben a zsófika csinálta, hogy ide oda rohangál munka közben stb. Nagyon hajtós meló. Állandóan rendelekzésre kell állnod, tapasztalat nélkül fel sem vesznek és a kapcsolatok sem ártanak. E mellett napi 14-18 órát is kell dolgozni.

Lehet bármilyen talpraesett vagy stram gyerek ezt nem sokáig lehet bírni komolyabb hátszél nélkül.

2014. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mármint most melyikről beszélsz?:) hotelmenedzser? gondoltam hogy nem habos torta...csak amikor én a fejembe veszek valamit akkor teszek is értek! nem úgy mint az emberek 99%-ka..
2014. júl. 7. 22:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet tenni érte de nem tudod mi vár rád. Ha szeretnél már 30 évesen kiégni és túlhajszolt állapotba kerülni csak nyugodtan. A kapcsolatok attól függetlenül még elengedhetetlenek.
2014. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!