Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Elfogok tudni helyezkedni...

Elfogok tudni helyezkedni Szlovákiában ha Győrbe szeretnék menni egyetemre?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt állok,és érdekelne a Széchenyi István Egyetem Győrben.Azon belül a szociális munkás kara.Van valakinek tapasztalata a sulival? És még arra lennék kiváncsi hogy ha ott végzem el a sulit,elfogják itt fogadni Szlovákiában?
2010. jan. 8. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Nemtudom, miért akarsz a majmok bolygóján dolgozni...akkor már inkább Ausztria.
2010. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, te nagyon értelmes vagy...

Talán mert szlovák? Nem írta meg a kérdés feltevő, csak feltételezem, de egyébként inkább menjen Szlovákiába, mint maradjon itt.

2010. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik szlováknak, akkor nem aggódna hogy nem tud elhelyezkedni Majomországban...
2010. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nincs is olyan, hogy szlovákia. Én a felvidékről tudok, ahonnan MÉG nem irtottuk ki a tótokat. Egyébként nem mellesleg ideje volna...
2010. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mekkora rasszisták vagytok.Szlovákiai vagyok,de magyarul beszélek,de tanulnom kell szlovákot is.Ugyanolyan emberek vagyunk,mint ti semmivel sem vagytok különbek.Higgyétek el,hogy Győrben is laknak szlovákok,csak épp nem tudtok róla.
2012. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!