Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egyetem Angliaban - UCAS hogyan?

Sajosajo kérdése:

Egyetem Angliaban - UCAS hogyan?

Figyelt kérdés

Angliaban szeretnek tovabbtanulni. Tobb egyetemre szeretnem beadni a jelentkezest, csak tobbek kozott azt nem tudom, hogy pl. az ajanlolevelet/ket es a versenyeredmenyekrol az okleveleket annyi peldanyban kell kernem (az okleveleknel lefordittatnom) ahany egyetemre jelentkeze, vagy eleg csak egyszer? Ha igen, akkor azok hogyan jutnak el az osszes egyetemre?

A motivacios level az UCAS-ba irodik be, azt egyszer kell beirni/bemasolni vagy minden egyetemnel kulon?

Az ajanlasokat papiron vagy elektronikusan kell kerni?

A forditasok/ajanlasok feltoltodnek az UCAS-ra vagy levelben kell elkuldeni oket?

Elore is koszonom a segitseget.



2014. aug. 5. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak egyszer kell. Mikor regisztrálsz az UCAS-on, oda kell feltölteni az ajánlólevelet. Aztán már az egyetemek rádírnak és ott kérnek bizonyos dolgokat, ami kell nekik.

A motivációs levélnél ugyenez.

A fordításokat még ne töltsd fel sehova.

2014. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszt.

Kerdeznek meg 1-2 dolgot,hogy ne kovessek el hibat, ha nem gond.

1. Az ajanlolevelet elektronikusan vagy papiron kell kerni?

2. Ha papiron, akkor a scannelt valtozatat kell feltolteni, vagy cask fel kell valahol tuntetni, hogy kitol van es az elerhetoseget? (vagy esetleg a motivacios levelbe/eletrajzba kell beleirni?)

3. A motivacios level beirodik az UCAS-ba, vagy scant kell feltolteni?

4. A forditasokat majd az egyetem keri, ha akarja?


Elore is koszonom a valaszod es a turelmed!

2014. aug. 6. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ajánlólevelet ja, úgy töltöttem fel. Ott volt rajta a tanárom aláírása.

A motivációs levelet úgy írtam be.


És igen, nekem úgy küldött emailt az adott egyetem, amikor már akartak valamit.

De ahogy regisztrálsz, folyamatosan kapod majd az infókat emailen meg postán is dobnak levelet. Mindent olvass el figyelmesen.

2014. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!