Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy megy a cserediákfogadás?...

Hogy megy a cserediákfogadás? /Többi lent/

Figyelt kérdés

Sziasztok! Japán cserediákot szeretnék. Azon is gondolkoztam, hogy én megyek japánba, de arra még nem vagyok felkészülve, hogy 11 hónapig egy idegen országban éljek. Szóval így jutottam oda, hogy ha nem én, akkor megyek ki, akkor én fogadok. A kérdéseim a következők:

* Én választom ki, hogy milyen nemzetiségű legyen, és milyen nemű?

* Illetve hogyan tudok jelentkezni ilyen programra.

Én az afs cserediákprogramot néztem eddig. A baj csak az, hogyha rákattintok a jelentkezésre, akkor angolul írja, is ilyen szinten még nem tudok angolul...

Bocsánat a regényért..:3

Köszönöm a válaszokat!:)



2014. aug. 16. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz annyira sem angolul, hogy megértsd a jelentkezést, akkor szerintem nem állsz készen cserediák fogadására. Minden bizonnyal angolul fogtok kommunikálni. Ha nem tudsz jól angolul, akkor nem fogja jól érezni magát a cserediák.
2014. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó azért nagyából felfogtam, hogy mit akar, picit túlzásba estem, hohy "még ilyen szinten nem tudok angolul.. mint például: hány éves kortól, gimnáziumba vagy egyetemre, stb. De én mindent körül szeretnék járni, és nem csak nagyából szeretném tudni. Félreértés ne essék, nem azt kérem, hogy fordítsátok le, mert azzal majd boldogulok, hanem írjátok le a az egésznek a menetét. Minek kell megfelelnie egy családnak, hogy fogadhasson cserediákot, stb.
2014. aug. 16. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp irj egy e-mailt nekik vagy keresd fel őket a facebookon és ott irj az afs hungary-nak egy üzenetet
2014. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vedd fel a kapcsolatot a YFU Hungaryvel (Facebook vagy www.yfu.hu). Az anyaguk alapján te választod ki a diákot a családoddal. Nem kell angolul tudni ahhoz, hogy fogadhassatok, elvégre az a cél, hogy a diák megtanuljon magyarul.
2014. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm a választ!:)
2014. aug. 19. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!