Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Középiskola után külföldön...

Középiskola után külföldön továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Ha nincs rengeteg pénze a családomnak illetve nekem akkor ne is álmodjak róla? Leginkább a szállás miatt.

Annyi biztos, hogy nem Magyarországon folytatom, bármibe is kerül, de félek ha most elmegyek dolgozni, akkor se lennék képes annyi pénzt össze gyűjteni, hogy kollégiumba menjek. Leginkább angol környezetbe szeretnék menni, mert azt az egy nyelvet beszélem. Vagy tőlem akár Dán egyetem is lehet ha van angol szak.

Eléggé kétségbe vagyok esve, ez az utolsó évem.



#tanulás külföldön #külföldön továbbtanulás
2014. szept. 15. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézelődj ösztöndíj ügyben, hátha.
2014. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! :) ugyanebben a helyzetben vagyok és ezért úgy döntöttem (sok ismerősöm tett ìgy) hogy 1 évet kihagyok és kint Angliában fogok dolgozni hogy pénzt gyűjtsek és utánna kezdem az egyetemet:) addig is tudod fejleszteni a nyelvi tudásodat illetve beleszoksz egy ismeretlen környezetbe,tapasztalatgyűjtés stb.
2014. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó ötletletnek tűnik, de kell kinnt szállás is ami úgy halottam nem olcsó :/
2014. szept. 17. 18:05
 4/5 anonim válasza:
Dániában ingyenes a képzés, van amikor a nyelvtanfolyamon is ingyenesen vehetsz részt. Viszont itt a szállás és az étkezés a neccesebb. Szerintem mindenképpen megéri, én 12.es vagyok és én is egyetem előtt szeretnek dolgozni egy-két évet Angliában.
2014. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Németországban ingyenes vagy kvázi-ingyenes az egyetem, olcsó a szállás és a zaba is. Nem kerül szervesen többe mint Agyar-szarvárországban tanulni, bóvli diplomáért.
2014. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!