Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudnátok mondani olyan külföld...

Tudnátok mondani olyan külföldi egyetemeket, ahol több nyelvet is meg lehet tanulni magasabb szinten?

Figyelt kérdés
Főként Hollandiára gondoltam, de ott sajnos nem jártam sok sikerrel, mivel ott csak International Business and Languages szakot találtam, ami nem igazán érdekel. Esetleg Hollandiához közel lévő országban ismertek ilyen szakokat? vagy akár Hollandiában? Angliát kérlek ne írjátok, túl drága, és tudom, hogy pl. az edinboroughi egyetem ingyenes, de az nem igazán az vonz.Legjobb lenne, ha egy nyelvekre specializált egyetemet tudnátok írni. Előre is köszi a válaszokat!

2014. szept. 22. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
ELTE BTK nyelvszakok, vagy a célországod.
2020. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bécsi Dolmetscherinstitut.
2020. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!