Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erdélyi vagyok, és Magyarorszá...

Erdélyi vagyok, és Magyarországon szeretném folytatni a tanulmányaim. (egyetemet) hogyan kezdjek neki? - mármint hogyan tudok ki jutni, vagy regisztrálni egy bizonyos egyetemre? Vagy egyáltalán megéri kimenni? :/

Figyelt kérdés
:/ érettségim van, pénzem meg lesz valamennyi, mert külföldre készülök melózni. Továbbá, vajon fognak cikizni, csak azért mert külföldi vagyok? :/

2014. szept. 26. 00:38
 1/5 anonim válasza:
100%
egyetemen sok a külföldi, nekem egy csomo erdélyi munkatársam van, egymás beszédéböl levágják h ki az aki onnan valo. a jelentkezés mikéntjéröl nem tudok... de nincs azzal semmi gond ha ide készülsz.
2014. szept. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan jönnek ide és jól megvannak a különböző egyetemeken. Pontosan nem tudom hogy van a jelentkezés, de nem lehet túl nehéz.
2014. szept. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :) csak nem tudom, hogy hogyan induljak el :s :(
2014. szept. 26. 06:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Asszem februárban kezdődik a jelentkezési időszak. A felvi.hu-n kell intézni mindent. Ott kell majd kiválasztani az adott egyetemet és oda kell majd feltölteni az adott dokumentumokat.

Hogy cikiznek-e? Ez már rohadtul nem az óvoda ;)

2014. szept. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)!
2014. szept. 27. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!