Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Olaszországban a végzős...

Olaszországban a végzős középiskolásoknak mikor van a végzős báljuk?

Figyelt kérdés
Mint nálunk tél elején amit mi szalagavatónak hívunk, vagy mint Usában a tanévvégén? (amiket filmekből jól ismerhetünk) Olaszoknál hogy van?

2014. okt. 6. 00:38
 1/2 anonim válasza:

Most voltunk otthon a húgom szalagavatóján ahová vittem az olasz páromat is és sajnálkozva jegyezte meg. hogy milyen kár. hogy náluk nincs ez a hagyomány, olyan szép műsor volt.

Nem ismerik a táncos részét, a szalagtűzés megvan, az alsóbb éves osztály tagjai tűzik fel a végzősöknek az egyik nap iskolai órarend keretein belül mindenféle ünnepség nélkül (szülők és vendégek nélkül). Hogy az utolsó év melyik részében azt nem tudom sajnos. ha nagyon fontos megkérdezhetem tőle.

2014. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Nem kell megkérdezned. Nagyon sajnálom, hogy náluk nincs, mert az tényleg annyira szép. A húgodnál jó korán van, december magasságában szokott lenni általában. Igazából csak azért érdekelt, mert egy novellát írok ami Olaszországban játszódik, de mivel eleven egy kitalált történet lesz, így lesz benne most szalagavató is. :)
2014. okt. 7. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!