Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Aki levelezős hallgatóként...

Aki levelezős hallgatóként ment Erasmusra, az hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 03:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Erasmus honlapján tényleg nem szerepel az a feltétel, hogy a pályázó csak nappali tagozatos lehet.

Gyakorlatban az egyetemeken amikor látok ilyen pályázati lehetőségeket, akkor mindig csak nappalisoknak van meghirdetve. Ergo levelezős nem jut ilyen ösztöndíjhoz.

Amennyiben te találtál levelezősöknek is szóló pályázatot, akkor ugyanazok a fognak rád vonatkozni mint más pályázókra. Azaz dolgozni biztosan nem fogsz amíg kint tanulsz..

2014. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Még nem pályáztam, de tudom, hogy levelezős, költségtérítős hallgatók is mehetnek ki. Legalábbis több honlapon is ezt olvastam. Gondolom a levelezős arra a szemeszterre, amit kinn tölt, nappalissá válik. Legalábbis remélem.
2014. okt. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!