Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában mennyire jellemzően...

Angliában mennyire jellemzően fogadják el az otthoni érettségimet főiskolára jelentkezéskor?

Figyelt kérdés
Nézegetem a főiskolákat de valahogy erre a kérdésre egyiknek a honlapján sem találtam választ. Mivel még nem választottam ki hova jelentkezek nem szeretnék telefonálgatni. Ha bárki tud valamilyen érdemleges választ esetleg itt tanul kint Angliában és tud segíteni megköszönném.

2014. okt. 31. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Elfogadni természetesen elfogadják, ha Magyarországról fogadnak diákot, mást nem is tehetnek. Az nagyon változó (egyetemenként, sőt egyetem belül szakonként), hogy mit követelnek meg érettséginél. Onnantól, hogy legyen az érettségi átlagod négyes odáig, hogy legyen hat 5-ös érettségid két emelttel bármi előfordulhat.
2014. nov. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
legtöbb helyen elfogadják. ha hiperszuper egyetemre akarsz menni, akkor nem lesz elég a sima magyar érettségi.
2014. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!