Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Dániában megéri olyan mestersz...

Dániában megéri olyan mesterszak, amit nálunk sehol nem tanítanak, és nagyon érdekelne?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az a szak, leírás alapján olyan, amit nagyon szívesen csinálnék utána, és ezt itthon nem is lehet tanulni. De nem vagyok egy "jég hátán is megélős" típus. Nyelvvel természetesen nincs gond, de elég stresszes típus vagyok még így is, hogy itthon úgymond mindent alám raknak, nehéz elképzelni, hogy annyira önálló tudok majd lenni. Lehet, hogy egy külföldi szaktársammal mennék ki, akit jól ismerek, de így is soknak tűnik az a két év. Havonta haza lehetne jönni onnan hétvégére?

2014. nov. 18. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jót is tenne, ha úgymond rögtön a mélyvízbe kerülnél és egy idegen országban önállósodnál. Havonta is haza lehet jönni nyilván, csak pénz kérdése a dolog.
2014. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem a dániai mesterképzéseket, nekem is nagyon szimpatikusak. :)

Te melyikre szeretnél menni?

2014. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!