Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában tanulók? Azokhoz...

Angliában tanulók? Azokhoz szólna a kérdés akik felnottkent tanulnak/tanultak valamit.

Figyelt kérdés

Szoval otthonrol a munkanelkuliseg miatt jottem ki, vegzettsegem ujsagiras, tv, media de itt jelenleg csak minimalberes munkam van. Amikor eljottem olyan celjaim is voltak, hogy tanulok itt kint valamit (az angolom jo hozza, a nyelv nem tart vissza). Azert, hogy ne mindig a legalja munkat vegezzem es azert is mert sokminden erdekel.

Mibe erdemes belevagni? Picit tanacstalan vagyok. Inkabb valami college vagy egyetem. (Mi a kulonbseg?) Vagy valami kurzus, de nem tudom mennyit ernek az olyanok.

Van itt valaki aki szinten kint kepezte magat esetleg az otthon kitanult szakmajatol valami teljesen mast? Megosztana velem hogyan kel nekikezdeni? Megeri-e?



2015. febr. 18. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó az angolod, mért nem keresel meg egy helyi karriertanácsadót? Ők meg tudják mondani, merre indulj, ha abszolút semmi ötleted nincs. Ráadásul nem csak egy-egy iskolát ismernek, hanem fel tudják sorolni, melyiknek mik az előnyei és hátrányai.
2015. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jo otlet, koszonom.
2015. febr. 18. 19:46
 3/3 anonim válasza:

Szia, en mar 5 eve Angliaban elek, ide is jarok jelenleg iskolaba. viszont en ugy tudom hogy csak ugy jelentkezhetsz college-ba vagy egyetemre ha van itteni vegzettseged. en most 18 eves vagyok, most jelentkeztem foiskolara (amit lehet collegenak nevezni) es oda GCSE-t kertek. nem tudom mennyire vagy tisztaba ezeknek a jelentesevel. plusz egyetemre A-Level eredmenyek is kellenek.

a ketto kozott annyi a kulonbseg hogy college-ba konnyebb a bejutas, rugalmasabbak es SOKKAL olcsobb is stb stb. viszont egyetemre egyertelmuen nehezebb a bejutas, tobb pont is kell hozza, macerasabb es nagyon draga. viszont biztos vagyok benne hogyha utana jarsz esetleg bemesz foiskolakba vagy egyetemekre ahova szeretnel jelentkezni es megkerdezed hogy hogy is megy ez..biztos hogy tart karokkal fognak varni es mindenrol felvilagositanak!:D

remelem tudtam segiteni!:)

18/L

2015. febr. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!