Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tud/ismer vki olyan gimnáziumo...

Tud/ismer vki olyan gimnáziumot Amerikában ahol színészetet lehet tanulni? (bocsi ha hülyén fogalmaztam) bővebben lent

Figyelt kérdés

Na szval 13 éves vagyok(7.-es!), és 1 évig jártam színjátszókörbe(jártam volna tovább is csak megszűnt) akkor annyira még nem kötött le a színészet, de mostanában egyre jobban érdekel és szeretnék ezzel foglalkozni. De semmiképp nem itthon szeretnék ilyen iskolába járni, hanem Amerikában. Ez kiskorom óta az álmom, hogy ott járhassak gimibe:D

Szval szerintetek ahhoz, hogy most elkezdjek ezzel foglalkozni már késő? Nagyon kérlek segítsetek! Egyébként az Angol nagyon jól megy, most készülök majd a középfokú nyelvvizsgára:) A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm:)



2015. márc. 15. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

El kell hogy keserítselek, de ez nem ilyen egyszerű, hogy csak kitalálod, hogy az USA-ban szeretnél tanulni és kimész tanulni...

Maximum európai országban gondolkodj.

2015. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ilyen egyszerű! De ez az álmom úgyhogy harcolni fogok, hogy elérjem. Ha nem tudom megvalósítani akkor, az sem baj, mert legalább tudom, hogy megpróbáltam:) Szval akkor milyen Gimnáziumokat/egyetemeket ismertek amik filmszínészettel foglalkoznak?
2015. márc. 16. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott nagyon nepszeru az eloadomuveszet, szinteminden high schoolban van ilyen ora (ott nincsenek konkret szakok). Igy ha kikoltozik a csaladod valoszinuleg a korzetetekben levo suliban is lesz olyan tantargy, igy nincs nehez dolgod. Amugy hogy gondoltad ezt az amerikai gimi dolgot? Szerintem elobb annak nezz utana, egy repjegy mennyibe kerul, majd talan a hazberletek arait....
2015. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jaj, aztamindenit. Most aztan le lettem bestelve? Hat nem...Tudod kedves válaszoló léteznek olan dolgok, amiket úgy hívunk, hogy álmok. Lehet, hogy neked nincsenek, bár akkor eléggé unalmas lehetsz.

Előszöris a nagyszüleim Amerikában élnek, Flo Rida-ban. Úgyhogy azzal, hogy hol laknék nincs semmi gond, de kösz, hogy érdekel. Viszont én csak a kérdésemre várok választ és nem negatív kioktatásra. Igaz, hogy válaszoltál is és ezr köszönöm de kioktatást nem emlékszem, hogy kértem volna. Ja és a repjegyről pedig annyit, hogy tudom mennyibe kerül. Na ennyi! Köszi a választ, de mostmár le lehet lépni.

2015. márc. 20. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem az álmaiddal van baj ,hanem azzal ,hogy láthatóan még nem nőttél fel hozzájuk.
2015. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Flo Rida"? Komolyan? Inkabb ne menj az USA-ba ha meg azt sem tudod, a varos nevet ahol elnel, hogyan kell leirni!
2015. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Varos helyett allam.
2015. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elírásról halottál?....
2015. júl. 6. 00:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elírás véletlenül van... Te meg az énekes/rapper nevét írtad le. Azért nem ugyan az.

Egyébként semmi baj nincs az álmaiddal, de az ide kommentelők szerintem inkább arra akartak rávenni, hogy gondold át, nézz jobban utána. Nem pedig lebeszélni. Évente több ezren mennek ki az USA-ba (ha nem többen). Biztos a bevándorlóknak is van gyerekük. Nekem is van ismerősöm, akinek a családja kiköltözött és ő pedig kint tanult. Ha a szüleid és a nagyszüleid is belemennek, szerintem el tudják neked intézni. Pláne ha beszéltek ott az igazgatóval. Bár az állampolgárság már egy nehezebb procedúra szerintem. Ha mégsem engednék meg a szüleid, vannak kitűnő csereprogramok. Csupa jó tapasztalatokkal jöttek vissza ismerőseim onnan. Biztos, hogy valamelyiket meg tudod majd valósítani. Bár szerintem ez inkább az anyagiakban okozhat problémát. (de megjegyzem nem tudom,hogy élnek kint a nagyszüleid, mielőtt még nekem esnél)

Azért remélem kijutsz. :)

2015. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!