Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ausztriába szeretnék egyetemre...

Ausztriába szeretnék egyetemre menni! Milyen felvételire számíthatok?

Figyelt kérdés

nem most szeptemberben, tudom hogy azt már valószínűleg lekéstem.

Most a salzburgi egyetem oldalát nézegetem. B2 nyelvvizsgám van, angolból és németből is, érettségizni most fogok. De írja hogy felvételi is lesz, és nem igazán tudom hogy mire számítsak. Valószínűleg majd úgyis felhívom őket telfonon, de jó lenne ha valakinek lenne tapasztalata ezekkel kapcsolatban, hogy hogyan is folyik a jeletkezés, évkezdés. És érdekelne hogy vannak-e olyan egyetemek ahol angolul folyik az oktatás, mert az angol most jobban megy.

Köszönöm a segítséget!


2015. ápr. 22. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen szakra szeretnél egyáltalán menni?

A felvételit biztos hogy lekésted már? Az osztrák egyetemeken általában május közepéig lehet ilyen szakokra jelentkezni.

2015. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!