Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A magyar érettségi 3-mas...

A magyar érettségi 3-mas matek jegy minek felel meg Angliában? És az angolom vajon elfogadják?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni egy állásra, ahol azt kérik, hogy legyen legalább C vagy magasabb értékű GCSE (vagy ekvivalens) papírom matekból és angolból. Na már most az a baj, hogy gőzöm sincs, hogy az én matek 3-masom ennek megfelel e vagy sem. Ha jól emlékszem, 46% lett. A másik gond, hogy ami itt nekik az angol, tehát irodalom, nyelvtan, az nekem otthon a magyar volt, az angol pedig mint idegennyelv került az érettségimbe. Mindkettő 5-ös, de vajon elfogadják valamelyiket??
2015. ápr. 23. 20:15
 1/4 anonim válasza:
Szia. Èn Canadában élek és azt tudom hogy a 46% az bukás 50% tol engednek át bármilyen tantárgyba. ( nem tudom amerikába hogy van :/) de azt tudom hogy nem a magyar nyelvet fogják tölled kérni hanem az angolt ha már amerikába mész :) de szerintem majd ott csinálni kell valami angol nyelvi tesztet hogy Megnézzék milyen az angolod
2015. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az elozo valaszolo vagyok. Most kerdeztem meg ismerosomet o amerikaban van es aztmondta szazalekot kapnak ok is nem a b c meg d es 65% tol nem buksz meg ( bocsi hogy most nem irtam ekezetet csak lista vagyok :d)
2015. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az angolnál nyilván az angol nyelvet kell nézni, ha az ötös volt akkor nicns baj. a matek az lehet hogy gyenge lesz. bár én a nyelvtudás miatt jobban izgulnék.
2015. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A nyelvtudás miatt nem izgulok, mert az folyékonyan megy, már eleve úgy jöttem ki, és már egy éve itt vagyok. De az a matek nagyon idegesít :( Beleőrülök, ha emiatt bukom álmaim karrierjét...nem is értem, mi a frászért kell a matek mindenhol, amikor semmi köze a munkához, amire jelentkezni akarok. Első válaszoló, Angliában vagyok, nem Amerikában.
2015. ápr. 24. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!