Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cserediák programok Angliába?...

Cserediák programok Angliába? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni Angliába cserediákként, de nem igazán tudom, hogy s mint megy ez. Egy évre gondoltam, de akkor osztályt kellene ismételnem, ha minden igaz... Tudtok fél éves cserediák programokat? Lehetőleg Londonba szerveződjenek. Valaki, aki volt már ilyenen, leírná a tapasztalatait? Mennyibe kerülne (nagyjából)? Előre is köszi a válaszokat.:)) 15/L

2015. júl. 1. 16:28
 1/1 anonim válasza:

nos kicsit el vagy tévedve a dolgot illetően!!igen vannak 6 hónapos sőt 3 hónapos programok is 2.a helyet nem te választod ki attól függ hogy a család ami kiválaszt téged hol él 3. az árak nagyon változóak.függ attól hogy meylik országba mész illetve mennyi időre de kb. 1.000.000-2.500.000-ig terjednek az árak de mivel angliába nem sok program megy ezért az lehet több is

ajánlom ezt az oldalt: [link] remélem tudtam segíteni

2015. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!