Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol es minek tanuljak tovább?...

Hol es minek tanuljak tovább? 17/ (avagy mi legyek ha nagy leszek)

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom pontosan hogy mi szeretnek lenni es erre várnék ötletek. Angolul es olaszul beszélek felsőfokon, a következő tantárgyakat szeretem: matematika, rajz, nyelvtan, idegen nyelv, földrajz, biológia. Emellet érdekel meg a pszichológia, a repterek es a gepek(imádok utazni), a divat, a fényképészet (állítólag értek hozza ).

Mindenképp külföldön szeretnek továbbtanulni, angol nyelven.

Összességében olyan munka kellene, amellyel sokat utazom, kommunikálok, előadást tartok, mely értelme van( pszichológia pl) es elvárás a jo kinézet, öltözködés.


Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat. :)



2015. júl. 31. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a pszichológia irányával odáig eljuss, hogy utazgatsz és előadásokat tartasz, rengeteget kell tanulnod, szakértővé kell válnod. Az alapeset is 5 év, ezután még szakirányú továbbképzésekre van szükséged, és az sem mindegy, gyakorlati irányba szeretnél menni, vagy inkább kutatnál. Ja és jóformán semennyire nem számít, hogy jól nézel-e ki és hogyan öltözködsz. Azon kívül, hogy a biosz érdekel és angolból jó vagy, más előnyöd nincsen ehhez a szakhoz.
2015. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz utazni, jó a kommunikációs készséged, imádod a reptereket és a gépeket, meg a fényképészetet, akkor érdemes lehet megpróbálni a Tourism Managementet. Én is azt fogok kezdeni Londonban szeptembertől. Utána meg pl légiutaskísérőnek simán el lehet menni, ott még el is várják a jó kinézetet, öltözködést :)
2015. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2015. júl. 31. 12:22
 4/6 A PÁSZTOR ***** válasza:
45%
A kérdésedből kitűnik a szangvinikus jellem erősséged. Javasolnám inkább a kommunikációs szakirányt esetleg marketing ott is sok előadást tarthatsz és sokkal egyszerűbb mint a pszihológia. Edinburg könnyebb a bejutás és olcsóbb. És nagyon jó világ színvonalú iskola.
2015. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ahoz hogy külföldön tanulj nyúlj mélyen a zsebedbe... :(
2015. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: köszönöm a tanácsot de mar döntöttem! Pszichológiát fogok tanulni :)
2015. aug. 21. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!