Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » München-Salzburg környékén...

München-Salzburg környékén milyen iskolában érdemes elhelyezkedni egy leendő 9. -es diáknak?

Figyelt kérdés
Vannak esetleg kifejezetten magyaroknak, vagy külföldieknek tervezett iskola a környéken? Egyelőre még a 8.-at itthon kijárom, aztán jövőre gondolkodunk a "kimenetelben". Tapasztalata van erről a környékről valakinek?

2015. aug. 11. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
München-Salzburg az nem egy kornyek, meg csak nem is egy orszagban vannak!
2015. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hűűűha. Nincsenek messze egymástól, és hidd el, rohadtul tudom, hogy melyik milyen országban van, de azonos nyelvterület, és igazából ilyen szempontból mindegy. És ezt úgy írtad, mintha egy régiót neveztem volna meg. (az a kötőjel nem azt akarta jelezni.) És vannak olyan városok, melyek Salzburg környékével, és München környékével egyaránt beazonosíthatók. Ilyenek Rosenheim, Braunau, Burghausen. Szerintem teljesen érthető volt, amit írtam.
2015. aug. 11. 23:30
 3/4 anonim válasza:
Ne foglalkozz kérdező az ilyen bunkó emberekkel akik mindent jobban akarnak tudni a másiknál. :) Sajnos én nem tudok segíteni ebben,de tudsz németül?
2015. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1. osztályos koromtól tanulok németül, elég jó nyelvérzékem van. Szoktam magamban kigondolni szituációkat, hogy akkor mit kéne mondanom, és arra jutottam, hogy nem sokszor tudnám megértetni magam.
2015. szept. 5. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!