Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Magyar srácként hogyan tudnék...

Magyar srácként hogyan tudnék kikerülni az UCLA-ra?

Figyelt kérdés
Ott szeretnék továbbtanulni és ha tudok Amerikában is szeretnék majd élni. A nyelvtudásom elég jó és amúgy sem vagyok rossz tanuló. Az egyetemet tudnám fizetni ha dolgozok és a szüleim is segítenek, de mégis hány szemeszterre való ösztöndíjjak vannak?

2015. aug. 25. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jo az angolod, akkor:


[link]


Osztondijrol nem tudok sokat, de gugli erre is valaszt ad:

[link]

2015. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az hogy jó az angolod, az nem egyenlő azzal hogy eltudsz végezni egy egyetemet angol nyelven. Én is így voltam, tudtam magyarul mert anyámék megtanítottak, de akcentusom van a mai napig, ugyan úgy ahogy ők is tudnak "tökéletesen" angolul mert 1978-ban disszidáltak de hatalmas akcentusuk van és gyerekként mindig kacagtam rajtuk hogy hogyan beszélik az angolt. Mikor Magyarországra jöttem egyetemre, angol nyelvű képzésben tanultam mert hiába tudtam magyarul, ott volt az akcentus és ott volt az hogy rengeteg szót, szófordulatot, kifejezést nem ismertem, nem tudtam olyan szintem magyarul hogy el tudjak egy orvosit végezni. Az Államokban van magyar közösség ahová jártunk szüleimmel de ennek ellenére sem volt olyan nyelvtudásom mert én már nem magyar anyanyelvűként születtem és nem magyar nyelvű iskolába jártam.
2015. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te egyetem mellett nem fogsz tudni dolgozni mert az nem olyan egyszeru. Konyhara meg ilyenekre mehetsz persze a campuson de max 20 orat hetente es az oraber 9 dollar korul van adozas elott. Ebbol 800 dollar nem jon ossze havonta. Ha meg a szuleid tudjak fizetni akkor meg minek dolgoznal?


[link]

Itt a lista, hogy mennyibe kerul az egyetem. Amint latod ha sajat helyen laksz akkor is 54,000 dollar az egesz egy evre. Osztondijjak meg csak reszben fedezik a koltsegeket hacsak nem vagy sportolo.


Itt a lista, hogy mik szuksegesek a jelentkezeshez:

[link]

2015. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!