Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Én külföldön szereték tanulni...

Én külföldön szereték tanulni svédországban. Valaki tud ehhez valami pályázatot amivel kijuthatnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem egy olyan problémám lenne hogy transzexuális vagyok és nem igazán fogadnak el az iskolámban. Fenyegetnek stb.. És egy ismerősöm hozta fel az ötletet hogy valahogy külföldön svéd országban kéne tanulnom. És ehhez szeretnék tőletek segítséget kérni. Hogyha valaki bármilyen szerveztet vagy bármi programot tud amivel kijuthatnék ahhoz kérlek adna nekem elérhetőségeket? Angol nylevtudásom van. 15 éves vagyok szóval közép iskolába járnék. és nagyon szülői támogatásom / pénzem sincs.

#külföldi oktatás #Svédoraszág
2015. szept. 6. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Gondolod, hogy tárt karokkal fogadnának, amikor a magyar lányt is hazaküldték, azzal az indokkal, hogy túl nagy anyagi terhet ró a svéd társadalomra?

(amúgy a Svédország nagybetű. Kérdésben kiírva különösen ciki és szembeötlő, mert válaszban még mondhatjuk, hogy kapkodtál, stb., de kérdésben...)

2015. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó szerintem most a kisebb "szépség hibáimtól" eltekinthetünk. jelenleg csak egy dolgot tudok hogy nekem itt Magyarországon nem jó. mert itt azért elég nagy a rasszizmus. Svédről pedig azt hallottam , hogy egy elég befogadó közösség...
2015. szept. 6. 15:10
 3/3 gnoomage ***** válasza:
Menj el migránsnakxD Remélem nem gondoltad úgy, hogy egy ország azért fog átvállalni téged szó szerint a nulláról és etetni mert neked nem tetszik a suli?
2015. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!