Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ti kiköltöznétek most a...

Ti kiköltöznétek most a menekült krízis ellenére Németországba?

Figyelt kérdés
Most egy magyar gimibe járok (9.osztály), de élnek kint rokonaink, és felajánlották, hogy kimehetnék hozzájuk lakni, és leérettségizhetnék ott. Elég jól beszélek németül. Ti mennétek, vagy maradnátok? Egyébként Baden-Württembergről van szó.

2015. nov. 13. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül.
2015. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos mennék, éltem Baden Württembergben, ott töltöttem fél évet (17 voltam) és tuti visszamennék, ha lenne lehetőségem.
2015. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megis mitol tartasz?


Amugy meg nem olyan egyszeru kimenni es leerettsegizni...

2015. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak emiatt kérdés, akkor persze. Magyarországról sem költöztem el a menekültkrízis miatt.
2015. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És miért is zavarna a kiköltözésben a menekültkrízis?
2015. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a kettőnek túl sok köze lenne egymáshoz. Elvégre magyarországon is "menekült krízis" van
2015. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Évek óta BW-benélek és semmi nem változott azzal, hogy jönnek a menekültek. Gyere nyugodtan.
2015. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!