Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen tanítóképző főiskolák/e...

Milyen tanítóképző főiskolák/egyetemek vannak Norvégiában es Svédorszagban? Milyen nyelvvizsga szügséges a kinttanuláshoz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Felvettek az ELTE tanítóképző karára de halasztottam egy évet egyéb okokból. Szeretnek tanító lenni, de mar kiskorom óta megszállottja vagyok az északi országoknak és tapasztalatokra ennek kíváncsi,esetleg ha van olyan ismerőse valakinek aki kint tanul,vagy ismertek tanítóképző iskolákat esetleg. Tudom,hogy nagyon draga az elet kint,de azt megtudnam oldani,inkabb az erdekel,hogy mik a felveteli kovetelmenyek. (Mennyi pont kell a bejutashoz,milyen nyelvvizsga stb.) Koszi

2015. dec. 2. 10:15
 1/2 teelapo ***** válasza:

Általában próbálok pozitívan hozzáállni és nem beszólogatni, de "szüGséges" és "megtudnám oldani" !!

úristen, és felvették az ELTÉre... A svéd és norvég előtt esetleg lehetett volna kis magyart is tanulni.

2015. dec. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a témához kapcsolódó választ.
2015. dec. 13. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!