Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mik szükséges egy ilyen...

Mik szükséges egy ilyen egyetemhez?

Figyelt kérdés
Filmzeneszerző szeretnék lenni és az angliai Richard Hush College-ben tanulni. Jövőre leszek 9-es és akkor majd a suliban kell választanunk ilyen fakultációs órákat és akkor olyat választanék ami ehhez kell, csak hamarosan már elkell dönteni. Ehhez a szakirányhoz mik a feltételek?

2016. jan. 16. 22:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Richard Huish College*
2016. jan. 16. 22:55
 2/3 anonim ***** válasza:
nem vagyok otthon az angliai felsőoktatással. pesten a Milestone Intézet készítette fel az egyik barátom az angliai felvételire polika filózofia szakon. Esetleg írj nekik e-mailt hátha vki ment tőlük oda. barátom középsuli mellett járt hozzájuk
2016. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pörölycápa ***** válasza:

Nekem a Milestone intézet segített a felkészítésben, ők kb garantálják, hogy felvegyenek valami jó helyre. Viszont nem jótékony szervezet, sajnos meg kell fizetni a segítségük árát rendesen... most jelenleg nem tudom mennyit kell érte fizetni, állandóan emelik az árat.


Egyébként nézd meg a College elvárásait, általában szokták írni, hogy az adott szakra milyen tantárgyakat kérnek. És azokból a tárgyaktől érdemes majd emelt érettségit csinálnod, és így a faktot is felvenned.

Ha ott nincs ilyen elvárás felsorolva, akkor más helyeken, hasonló szakok elvárási alapján is kiindulhatsz.

2016. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!