Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki tud olyan oldalt ahol...

Mayacska maja kérdése:

Valaki tud olyan oldalt ahol matek magyarazatok vannak kerdeek, feladatok, valaszok?

Figyelt kérdés
16/L vagyok kulfoldon elek.Nem tanulok mertant sem es algebrat sem azaz matek orank egy heten 1x van es akkorsem csinalunk semmit csak beszelgetunk,mivel hogy abbol nem kell majd erettsegiznem vagy valami ilyesmi 1 es fel eve koltoztem ki ide szuleimmel,es nagyon elegem van ebbol a tarsasagbol,,, butak ,, es nem tanulunk semmit. Eddig torcit is tanultam,foldrajzot is most meg nem.. Csak angolt,hollandot,politikat(abbolsem csinalunk sokat),torna,es van egy tantargy amiben tanulunk igy osszesegeben a megelesrol(fozes stb)...nagyon rossz itt..Szerettem a vers elemzeseket is magyarbol meg amugy szerettem tanulni.. most meg se kemia, se biosz se semmi.. mi lesz belolem? mit tegyek? valaki tud valami oldalakat ahol van 9dikes lecke?persze ha 18 leszek en biztosan visszakoltozom..

2016. ápr. 17. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


zanza tv. itt találsz még történelem, biológia, fizika, magyar tantárgyakat is, és egy videó-ban képekkel néhány percben magyarázza el az anyagot.

2016. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom nagyon szepen!
2016. ápr. 17. 15:20
 3/3 anonim válasza:
mateking-en lehet matekozni
2016. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!