Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyenek az esélyeim ügyvédkén...

Milyenek az esélyeim ügyvédként Németországban és Svédországban?

Figyelt kérdés

Szeretnék kimenni az alábbi 2 ország közül vmelyikbe (ahova felvesznek) és jogot tanulni.

Láttam, hogy milyenek a fizetések No.-ban (--> [link] ) és jó, hogy először ennyit nem kapnék, de egy 40.000 eurót biztos megkeresnék először.

Tehát milyen esélyeim lennének ügyvédként (és AZT IS FIGYELEMBE VÉVE, hogy MAGYAR vagyok) elhelyezkedni az alábbi két országokban? Jobbak mint itthon?

Számít az, hogy angol-magyar felsőfokúm már van?



2016. máj. 26. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk, jó volnál-e ügyvédnek?
2016. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Elvégzem az iskolát és kész.

Lehetőleg a kérdésemre irányuló válaszokat várok!!!

2016. máj. 26. 21:12
 3/17 anonim ***** válasza:
1-2%, mert jóindulatú vagyok.
2016. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szóval az, hogy jó ügyvéd volnál-e, teljesen független attól a kérdéstől, hogy milyen esélyeid volnának ügyvédként, vagyis egy olyan szakmában, mely elsősorban megbízásos alapon működik, és ahol nagy a konkurencia? Lehet, hogy így van, és én gondolom rosszul...
2016. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyen volt a magyar felsőfokú vizsga? Én most megyek majd, nagyon izgulok hogy sikerüljön.
2016. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Jó akkor tegyük fel, hogy jó ügyvéd volnék....

Azok az esélyek érdekelnének, amelyekkel az rendelkezik, akinek a családjába nincsenek ügyvédek és az egyetem elvégzése után No.-ban vagy So.-ban magyarként állást keres. Azt itt nem tudjuk megítélni, hogy akkor majd mikor elvégzem mi számít majd jónak. Vagy hogy engem majd milyennek fog találni az, akihez állásinterjúra megyek.

2016. máj. 26. 21:20
 7/17 A kérdező kommentje:
*angol-német
2016. máj. 26. 21:21
 8/17 anonim ***** válasza:
Mielőtt még kicsorog az összes nyálad, a 40 ezer euró éves fizetés.
2016. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ügyvédként a legtöbben nem fizetést kapnak, hanem saját vállalkozásba kezdenek. Itthon is, kinn is.


Értelmetlen a kérdésed.

2016. máj. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A német és a svéd nyelvet is beszéled anyanyelvi szinten? Plusz nyilván a szakmai-jogi zsargont.
2016. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!