Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Levelező mesterképzés Bécsben?

Levelező mesterképzés Bécsben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gazdaságtudományok MSC-re szeretnék 1 év múlva jelentkezni, de nem feltétlenül Magyarországon. Bécs a legszimpatikusabb számomra, és már szedem összefelé a kis információmorzsákat.


A kérdésem az lenne felétek (főleg aki járatos ebben), hogy Bécsben mesterképzéseken milyen lehetőségek vannak?


Az oktatás fizetős-e levelezőn vagy távoktatáson (már ha van ilyen), illetve munkát vállalni mellette lehet-e?

Mennyire szoktak angol nyelvű képzéseket indítani?

Még nem nagyon néztem utána semminek, első körben olyanok véleménye érdekel akik tanultak Bécsben vagy Ausztriában bárhol, és tudnának némi kiindulási alapot adni hozzá. Gazdaságtudományok szakok érdekelnének főleg!


Köszönöm a válaszokat! :)


2016. jún. 20. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is 2017-ben tervezem a mesterképzést Ausztriában. Az alábbi linken tudsz keresni a munka mellett végezhető képzések között:

[link]


Egyébként minden egyetem, minden szakán részletes infók vannak a jelentkezésről, tandíjról, az előadások gyakoriságáról stb. Amire én jelentkezek, az harmadannyiba kerül mint Magyarországon (mérnöki MSc). A levelező/esti képzést, a nevéből adódóan (Berufsbegleitend) munka mellett lehet végezni.

2016. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!