Napier egyetem és NAAS?

Figyelt kérdés

angliában szeretném elvégezni az egyetemet, valami nagyon olcsót szeretnék, egyelőre még csak a Napiert láttam, ami kb úgy jön ki mintha egy itthoni egyetemre járnék, de ha tudtok olcsóbbat irjatok légyszi. valami "noname" is jó lesz, valami kisvárosban, vagy valahol, leginkább az anyagi számít.

Viszont ha van ez az NAAS program akkor az hogy, támogatnak, az at jelenti hogy díjmentesen tanulhatok egyetemen? próbáltam interneten utána járni de nem jutottam sokra.

Szóval ha valaki kifejtené tapasztalatait ilyen téren megköszönném :)



2016. okt. 2. 14:27
 1/6 A kérdező kommentje:
valaki légyszi, nagyon fontos lenne
2016. okt. 3. 20:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha arra a Napierre gondolsz amire en, az nem Anglia hanem Skocia. A NAAS pedig SAAS... Ahhoz, hogy saasra jelentjezhess legalabb 3 eve skociaban kell elnek (nem anglia) mielott elkezded a tanulmanyaidat. A Napier pedig nem egyetem hanem "foiskola". Keress ra a saasra, minden fent van a honlapjukon. Ha 3 eve mar skociaban vagy akkor elso diplomad ingyenes
2016. okt. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy a SAAS jelentkezéshez 3 éve kint kell lenned. Annyi a feltétel, hogy EU-s állampolgár legyél és ez legyen a első diplomád.
2016. okt. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bocsi a hibákért, még ngyon frissen nézegetem ezeket, 10.es vagyok, és már gondoltam el kezdek ezen gondolkodni.

köszönöm a válaszokat, segítettetek! :)

2016. okt. 9. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:

#3as: Tenyleg nem veszekedni akarok, de en is saason keresztul jarok egyetemre:

"To meet the general residence conditions, your place of ordinary residence must have been in the United Kingdom, the Channel Islands or the Isle of Man for the three years immediately before your relevant date."

Link: [link]

A guidance booklet 5. Oldalan vannak a residencyre vonatkozo szabalyok.

Persze ez valtozhat mire a kerdezo valasztas ele kerul, foleg a brexit miatt.

2016. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Az érdekes, mert én itthonról költöztem ki közvetlenül az egyetem megkezdése előtt. Tehát amikor igényeltem még egy percet sem éltem a UK-ben, mégis megkaptam. És nem csak én, hanem mindenki akit ismerek.

2016. okt. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!