Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szüleim el fognak válni, így...

Dobó Panni kérdése:

Szüleim el fognak válni, így anyukámmal lehet kimennénk Angliába. Érdemes? További infók lent

Figyelt kérdés

Én már 8 éve tanulok kéttannyelvű suliban angolul tehát legalább egy középfokú (B2) angol tudásom van, viszont anyukám nem igazán tud angolul. Én meg tudnám tanítani neki az alapokat, ha pedig kimennénk akkor úgyis fejlődne neki. Ha kimennénk akkor már a középiskolát ott kezdeném. Itt jönne be a kérdésem. Milyen iskolába járhatnék, ami a szerintetek megfelelő lenne? Illetve melyik várost tudnátok ajánlani?

Én nagyon szeretnék kimenni, mivel tulajdonképpen mindenem az angol. Szinte jobban szeretem az angolt mint a magyart. (nem kell megkövezni) Illetve anyukámnak valószínűleg több lenne a fizetése és nyílván ez mind a kettőnk angol tudását javítaná/fejlesztené.

Még nem biztos hogy egyáltalán kimennénk, de az én jövőm szempontjából mindenképpen előny lenne.

Köszönöm a válaszokat 15/L



2016. okt. 15. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van rá mód, akkor megéri mennetek.

A többit sajnos én sem tudom.

2016. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" Illetve anyukámnak valószínűleg több lenne a fizetése és nyílván ez mind a kettőnk angol tudását javítaná/fejlesztené. "


Pontosan hogyan is?


Arról nem beszélve, hogy nyelvismeret nélkül nem, hogy több de kevesebb lesz a fizetése. Már ha egyáltalán lesz munkája.


Arra is készülj fel, hogy ha esetleg kimenetek akkor kb 1 szobán fogtok osztozni minimum fél évig. A fürdőn és konyhán meg másokkal is.

2016. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felejtsd el egyelőre, mivel 15 éves vagy, Year11-be kezdenél azonnal. Na ott az a szívás, hogy angol nyelven kell év végén a GCSE vizsgákat letenni es ott nagyon-nagyon kevés az hogy középfokon beszélsz angolul! Ha felsőfokon beszélnél, még akkor se tudnád a tantárgyakhoz/tananyaghoz tartozó szak szavakat. Feltételezem nem angolul tanultad eddig a matekot, bioszt, kémiát, stb.

Inkább gyere ki érettségi után.

2016. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!