Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tanulás külföldön millió...

Tanulás külföldön millió forint alatt?

Figyelt kérdés

Nézelődtem elég sokat de kb mindenhol ez a határ. Diákmunkázok de ha minden fizum eltenném is minimum 1-2 év lenne hogy összespóroljam.Bármi építő ötlet mit tehetnék?

Ösztöndíjban általában csak a nagyon kiemelkedő diákok részesülnek stabil 5.0 átlaggal én viszont 4 körül vagyok csupán

Klisésen mint a legtöbben én is az USA-ba szeretnék eljutni. Az UK is érdekelt de a Brexittel inkább hanyagolnám.



2016. nov. 1. 17:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Kimaradt hogy 16 éves lány vagyok.
2016. nov. 1. 17:54
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Usa-ba esélytelen. Minimum évi 10 milla.
2016. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj olyan országba ahol ingyenes. Ennyi.
2016. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Vagy kérdezz be a budapesti Milestone intézetbe, ott azzal foglalkoznak, hogy a diákokat kijuttassák. Nem kell 5.0-nak lenned, de angol nyelvtudás kell. Olvass utána!
2016. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

USA-ban kb. 20% az, aki ténylegesen fizeti azokat a 40-50 ezer dolláros tandíjakat, mert a legtöbb ember nem fizeti a full "tuition fees"-t, mert kap valamennyi tandíjenyhítést. Ettől függetlenül nem lenne "millió alatt", talán még a retúr repjegyed sem, kivéve ha felkarol valami alapítvány, mert tehetséges vagy, tanulmányi versenyeket nyertél világszerte stb., és kifizeti minden költséged.

Brexit ellenére még mindig könnyebb az UK-ban tanulni, főleg, hogy még konkrétan nem történt meg a Brexit. Skóciában nincs tandíj, A The University of Edinburgh pl. a világ egyik legjobb egyeteme (19. jelenleg, pl. megelőzve a Columbia-i egyetemet, University of California-t, New York-i vagy a Duke egyetemet) szóval utána már reálisabb álom az amerikai munkavállalás, mivel egy ilyen egyetem is elég elismert ott/nemzetközileg. Bekerülni mondjuk elég nehéz. De ott van Skandinávia, Németország...

2016. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!