Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cserediákprogram Oroszországba?

Cserediákprogram Oroszországba?

Figyelt kérdés

Már régóta nézegetem a cserediákprogramokat, a nagy álmom Oroszország, de sehol sem találok lehetőséget arra, hogy kint tölthessek egy fél évet, csak maximum nagyon drágán.(pl.az YFU-t néztem ott nem is lehet Oroszországot választani) Az lenne a kérdésem, hogyha az én családom is befogad valakit akkor ingyenes az én kintlétem? És valaki tud egy olyan oldalt mondani ahol Oroszországba is van lehetőség kimenni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 6. 18:07
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én az AFS-t tudom neked ajánlani! Ingyen nem is, de kedvezményesen kitudsz jutni. Ehhez szükséges lenne egy diákot fogadni, de nem kötelező csak nagyobb az esély arra, hogy ösztöndíjat kapsz. Lehetőség van arra is, hogy félévet kint tölts, de mindenképpen az 1 éves program mérföldekkel jobb és a nyelvet csak ez idő alatt tudod tökéketesen elsajátítani. Belinkelem neked az AFS oldalán levé árakat. Nem kell megijedni tőlül, mert lehet szerezni nagyon jó ösztöndíjakat, mint ezt már korábban is leírtam. Személy szerint nekem is nagy álmom Oroszország és fogok is majd cserediáknak menni 2 év múlva csak még fiatal vagyok hozzá.

Kérlek írj nekem privátot, ha még valamiben esetleg tudnék segíteni! Vagy keresd fel az AFS-t mert tényleg mindenben segítenek!

[link]

2016. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Még belinkelem neked az ösztöndíjak szempontjait! Azt ajánlom nézegessétek meg a szüleiddel és akkor már tisztábban láthatjátok az esélyeket.

[link]

2016. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!