Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kint élek Angliában és kintlét...

Kint élek Angliában és kintlétem alatt megszereztem az itt ugy nevezett L jogsit vagyis tanuló jogosítvány. Kérdés Magyarországon ezt használhatom, átváltható magyar B kategóriás jogsira?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 15:59
 1/8 Norman Bates ***** válasza:
NEM, a Provisional nekem is megvan, az ahhoz szukseges, hogy elkezdhess tanulni...
2016. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is vezedhetsz vele?
2016. nov. 24. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon egyáltalán nem vezethetsz vele.
2016. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És itt?
2016. nov. 25. 22:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Englandba
2016. nov. 25. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor kitöltötted az igénylő lapot akkor le voltak írva a feltételek. Egyedül nem lehetsz az autóban, kell lennie valakinek veled, akinek legalább 2 éves a jogsija (igazi jogsi, nem provisional)

Keress egy autóssulit és szerezd meg a rendes jogsit, hosszú távon a provisional jogsival nem fogsz boldogulni.

2016. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha garantőröd van hozzá?
2016. nov. 27. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz azon, hogy nem vezethetsz egyedül? Ha mindenki autókázhatna egyedül a provisional jogsival akkor ki szerezné meg a rendes igazi jogsit? Menj el egy autósiskolába, azzal jársz a legjobban.
2016. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!