Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen finn egyetemet ajánlotok?

Milyen finn egyetemet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Magyarországon a BME VIK-t néztem ki, azon belül a mérnök informatikus-t.

Arra gondoltam hogy elvégezem a bsc-t itthon és az msc-t munka mellet finnországban.


Milyen egyetem milyen képzését válasszam?


Ez működő dolog lehet?


Minden ezzel kapcsolatos dolog fontos lehet nekem, szóval előre is köszi...



2016. nov. 25. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Helszinki. Iden oda jelentkezek, igaz en itt elek.
2016. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az helsinki egyetem milyen színvonalú a BME-hez viszonyítva? Ha itt csinálok egy jó bsc-t van esélyem ott minka mellet egy msc-re?


És a én itt élek-re: mármint Helsinkiben vagy mo-n? Ha Helsinkiben akkor tudsz mesélni megélhetésről, költségekről, lakhatásról és társairól légyszi ha van időd.

2016. nov. 26. 08:09
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Helszinki.
2016. nov. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, helyesírás nem az erősségem telefonon... Már megjegyezte a rosszat ;(


De a kérdés még mindig él, tudtok valamilyen tapasztalattal szolgálni a kint élésről? Ismertek olyan embert aki egyetemre ment ki?

2016. nov. 26. 10:35
 5/7 anonim ***** válasza:
En irtam neked tok hosszu privatot, bar nem szeretek privatot irni ezen az odalon,de mivel szemelyes jellegu dolgokat is irtam,ezertkuldtem azt el. Nem ment at?
2016. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vedd ki belőle a személyes jellegű részt azt tedd ki ide is légyszi', mert érdekelne engem is, vagy ha elküldenéd nekem is köszönettel venném.
2016. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A BME-nek van kapcsolata finn egyetemekkel, így BSc alatt kimehetsz oda egy fél évre Erasmusra tanulni. Ez szerintem a legjobb út, mert ennyire előre nem érdemes egyébként tervezni, nem tudhatod, hogy mennyire fog tetszeni ez a szak, vagy végül,hogy alakul az életed. Nekem több ismerősöm tanult Tampereben,ők csak jókat meséltek róla, és hiányzik nekik az ottani színvonal és nekem is lettek finn ismerőseim az én külföldön töltött tanulmányaim során.
2016. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!