Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen kritériumoknak kell...

Milyen kritériumoknak kell megfelelni ahhoz, hogy mondjuk Németországban vagy Ausztriában felvegyenek állatorvosi egyetemre? Milyen forrásból tájékozódhatnék erről?

Figyelt kérdés
Megérné külföldön tanulni a Szent István helyett?

2016. dec. 13. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt már nem a Szent Istvánhoz tartozik, hanem újra önálló egyetem.

Másrészt a magyar diplomát elfogadják külföldön is honosítás nélkül, és egy csomó külföldi jön ide tanulni. Szerintem egy egyetem van annyira nehéz, hogy kár azzal is nehezíteni, hogy idegen nyelven tanuld, ha az anyanyelveden is tanulhatod. Biztos, hogy a megélhetési költségek is kisebbek, ha itthon végzed el. Azon kívül különféle ösztöndíjakkal rövidebb-hosszabb időre itthonról is ki lehet menni.

Én csak akkor gondolkodnék a külföldi megoldásban, ha valamilyen speciális élethelyzet indokolná.

2016. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


It az osztrak allatorvosi honlapja, minden info reszletesen fentvan. En tudom ajanlani. Az osztrak oktatasi rendszer nagyon jo!

2016. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt*
2016. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!