Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Volt valaki erasmussal Finnors...

Volt valaki erasmussal Finnországban?

Figyelt kérdés
Tisztàban vagyok vele, hogy dràga ott a megélhetés. Ha 4 hónapra kapok az egyetemtől 2000 eurót, ahhoz mennyit kell még sajât pénzből hozzàtennem?

2017. jan. 5. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] - ez talan ad egy kis szamolasi alapot:)
2017. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ismerem ezt a honlapot, és szerintem itt túl nagy összegeket írnak.

Inkàbb személyes tapasztalatokra lennék kívàncsi.

2017. jan. 5. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Finnországban végeztem a fősulit. Kérdés melyik város. Szoba bérlés kb. 400 Euro/hó, ebéd a suliban kb. 3 Euro. Diák havi buszbérlet Helsinkiben 27 Euró/hó. Plusz a repjegy Finnországba nincs nagyon olcsó jegy, főleg feladott csomaggal. Az is min. 150 Euro körül lesz.

Mondjuk a szállás a nagy kérdés, hogy az mennyi. Bulikra nagyon nem lesz pénzed meg extrákra pl. kirándulások, vásárlás.

2017. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lappeenrantàba mennénk. Repülőjegyet talàltam retourt Budapestről Helsinkibe 28000Ft-ért (norvegian), de ebbe csak a kézipoggyàsz van benne.

Te milyen légitàrsasàggal utaztàl?

2017. jan. 6. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:
4 hónapra nem lesz elég a kézi muszáj lesz venni feladandót. Helsinki Leppenranta még kb. 30 Euro. Én Finnairrel vagy Norwegiennel megyek, sok különbség nincs. Egyiknél sincs bent az alapárban a feladandó. Finnair lehet, hogy megy Lappenrantaba is, nézd meg az mennyi lenne (Bp- Helsinki-Lappenranta)
2017. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!