Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ausztriában szeretnék tanulni....

Ausztriában szeretnék tanulni. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ausztriában szeretnék tanulni egyetemen, olyat például, hogy gazdálkodási menedzsment, vagy nemzetközi gazdálkodás(külkereskedelem), vagy például idegenforgalom.

Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy hol tudok jelentkezni és mennyibe kerül, kollégium, határidő... stb.

Köszönöm szépen!



2017. jan. 5. 17:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Kihagytam egy évet, de most szeretnék jelentkezni, míg nem tanulok, addig dolgozom, de rájöttem, hogy kint szeretnék tanulni, később pedig dolgozni.
2017. jan. 5. 17:14
 2/2 anonim ***** válasza:
A becsi egyetem honlapjan minden fentvan, amit tudnod kell. Mondjuk en nem kileszos vagyok, hanem szibat berlek, +a kaja nekem olyan 300€ havonta. Szerencsere nem vagyok nagyetku, egy euros menulve siman elvagyok fel napig.
2017. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!