Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliaban lehet valahogy...

Angliaban lehet valahogy allami tamogatottsaggal tanulni mernokinfot/programozast az egyetemen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek kulfoldon tanulni. Gondolkoztam Becsen, de nem tudok nemetul. Jovore erettsegizek, es addigra tisztaban szeretnek lenni az eselyekkel. Nem muszaj anglia. Szinte barhol jo, ahol jobb az oktatas, mint itthon, es eleg az angol nyelvtudas.

Penzem nincs kifizetni a tandijat, ezert az allami tamogatottsag, kolesz meg gondolom van kint.


2017. jan. 22. 19:24
 1/3 wrspeed80 ***** válasza:
A tandíj £9000, de van diákhitel amit akkot kezdesz visszafizetni ha az éves jövedelmed több mint £21000, akkor is csak kb £60 havonta, szóval nem halsz bele. Plusz ha jól tudom 40 év után eltörlik attól függetlenul2h mennyit fizettel. Ösztöndíjak is vannak de azok nem fedezik a tandíjat, inkabb koleszra érdemes azt költeni
2017. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi, ezt atgondolom.

Es osztondijat milyen nehez kapni? Es a bekerules mennyire nehez? Az a baj, hogy nem fogok emeltezni semmibol

2017. jan. 22. 20:07
 3/3 wrspeed80 ***** válasza:
Mindkettő az egyetemtől függ. Én már itt csináltam A levelt szóval azt sem tudom h érettségin mit kérnek, de az is többnyire az egyetemtől függ
2017. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!