Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan jutnék be magyarországi...

Andiqwe kérdése:

Hogyan jutnék be magyarországi egyetemre ha Romániában érettségizek?

Figyelt kérdés
Magyarországon szeretnék továbbtanulni , de nem igazán vagyok tisztában azzal hogy mit kéne tennem ha például valamilyen mérnöki szakot választanék és melyek a jobb egyetemek. A válaszokat előre köszönöm . :)

2017. febr. 3. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Ott van a híres Bolyai Egyetem ... oda menj
2017. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha emelt érettségi kell az adott szakra akkor itt lerettsegizel abból Ha nem, akkor elfogadják az ottanit is kis pontátszámitassal... Legalábbis is így tudom de lehet hogy majd kapsz engem kijavito választ.


Ha mérnök akkor a legerősebb egyetem a BME

2017. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-n kell jelentkezned felvételire. Ez a szükséges és elégséges feltétele, hogy bekerülj bármely magyar egyetemre.
2017. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van, felvi.hu-n minden kérdésre választ kapsz.

Én azonban azt javaslom, válassz egy erdélyi egyetemet, nem szabad hagynunk, hogy az oláhok teljes mértékben átvegyék ott az uralmat.

2017. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!