Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cambridge-i továbbtanulás,...

Cambridge-i továbbtanulás, esélyek, Milestone?

Figyelt kérdés

10.es vagyok, az Apáczaiba járok, és szeretnék Angliában továbbtanulni, leginkább Cambridgeben. Amennyire tudtam, utánaolvastam a témának, az egyetem honlapján is, és igazából egy dolog miatt írok most ide, az pedig a nyelvtudásom.

Tudom, hogy felsőfokon kell tudni, de én német nemzetiségi általános iskolába jártam, és emiatt jelenleg csak B1 szinten vagyok, ami elég rossz. Most már járok magántanárhoz is, és tényleg igyekszem, csak kicsit lehetetlennek érzem, hogy eljussak legalább a C1-ig, bár nyár végéig ha ráhajtok, akkor meglehet a B2.

Illetve szerintetek van értelme jövőre megpróbálnom a Milestone-t?



2017. febr. 5. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A Milestone segíthet eligazodni viszont tanulni nem tud helyetted. Nézd meg a Cambridge honlapját. 3 emeltszintu érettségit kér 90% folotti eredménnyel. Emellett eros angol. Szóval most kellene ráhajtani a nyelvre és erre a 3 tantárgyra.
2017. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat! :)

Igyekszem rágyúrni az angolra, ahogy tudok, és még a cambridgei álom előtt is 3 emeltet szerettem volna (biosz, kémia, latin), szóval az elhatározás megvan, csak meg kéne majd csinálni.

Egyébként a brexit mennyire kavarhat be? Mert elvileg 2019ig támogatott az angliai tanulás, én pedig erről pont egy évvel csúszom le.

2017. febr. 6. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül sikerült? :)
2019. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!