Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egy mesterszakos Skype interjú...

Egy mesterszakos Skype interjúban milyen kérdések jöhetnek elő?

Figyelt kérdés

Most kaptam visszajelzést, hogy az elsődleges szintet megugrottam, de szükség lesz egy Skype-os interjúra (gondolom kamerával is).

Kicsit zavarban vagyok, mivel gyűlölök videó-telefonálni, és gondoltam akkor jobban rágyúrok a lehetséges 'témakörökre'.


Tehát a kérdésem:

Ilyenkor általában rólam kérdeznek (a tucatkérdések, hogy erősségeim, gyengeségeim, miért is engem válasszanak bla bla), vagy a szakmai tudásomat is felmérik?



2017. máj. 19. 11:08
 1/3 anonim válasza:
Én áprilisban skype szóbeliztem egy dán egyetemmel. Szabad tudni, hogy te melyik országgal fogsz?
2017. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is Dán, SDU
2017. máj. 22. 19:45
 3/3 anonim válasza:
Tőlem olyanokat kérdeztek, hogy hol képzelem el magam 5 év múlva/hogy kezelnék valakit egy csoportban ha idegesít pl. Belekérdeztek a motivációs levelembe is, nem csak sablon kérdések voltak, de pl kérdezte, hogy milyen tárgyakat vennék fel szabadon stb. Sok sikert, ha még nem volt, ha igen akkor meg szólj hogy mi volt!:) Én is szeptemberben kezdek. Alapszakra mész vagy mesterre?
2017. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!