Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen a suli az U. S. A. -ban?

Milyen a suli az U. S. A. -ban?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy ott, hogy megy a suli? Mármint Magyarországon először óvoda van 3-4 éves kortól aztán általános suli 6-7 éves kortól, és középsuli 15 éves kortól majd egyetem...


Amerikában ez, hogy megy? Londonban lakom, és szeretném az itteni majd az ottani sulit összehasonlítani.


Köszönöm előre is!



2017. júl. 22. 18:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, és még egy kérdés, mikor kezdődik, meddig tart a nyári szünet?
2017. júl. 22. 18:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Londonban már nem menő a Google használata?

2017. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lehet bennem van a hiba, de kerestem valahogy semmit sem találtam. Be írtam h: Iskolai rendszer amerikában és semmi használhatót nem hozott ki:/ mégegyszer köszi!
2017. júl. 22. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Talan probald meg angolul beirni a google-ba nem magyarul te jo eg..
2017. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Meg próbáltam. "TE JÓ ÉG" még nem beszélek tökéletesen angolul. A fordítót meg szerintem nem kell leírnom, szóval csak ez maradt. Kérem aki tud, ne oldalakat jelöljön meg, hanem magyarázza el!

Köszönöm!

2017. júl. 23. 02:06
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Ehhez nem kell anyanyelvi szinten beszelni, hogy megertsd plane ha londonban laksz...

2017. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!