Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudnánk ketten 1-2 vagy 3...

Tudnánk ketten 1-2 vagy 3 hónapot Amerikában (inkább, vagy Angliában) tanulni még idén?

Figyelt kérdés
Én 11.es leszek barátom 10.. Főként azért mennék hogy világot lássunk és nyelvet tanuljunk(mind a ketten a tanulást egy angolszász nyelven szeretnénk folytatni) lenne ilyen pályázat hogy lehetőleg még az összel eljussunk csekély (max kb 100e Ft) összegért vmelyik ország valamelyik iskolájába? Én szoftverfejlesztő kéozésen vagyok ő meg gimis. 17/f ő 16/f
2017. aug. 24. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennyi pénzből max kirándulni mehetsz úgy kb egy hétre.
2017. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, Angliába. Amerikába nem elég a jegyre.
2017. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valahol láttam és ismerősöm is mondta hogy vannak ilyen pályázatok ha valaki jól tanul és sportol (mind a ketten kézilabdázunk és 4.5 fölötti az átlagunk legalábbis a tavaly év végi) nem hiszem hogy annyira lehetetlen annó ő olaszba volt egy egész tanévet 15 évesen (kb 7 éve)
2017. aug. 24. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne hidd.
2017. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Ez igy nem lehetseges. Sportosztondijjat valoban lehet Amerikaban egyetemre kapni de nem ferfi kezilabdaban.
2017. aug. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Angliában 16-17 éves korban még secondary-be járnak a diákok.

Közoktatásban tanulni szinte lehetetlen számotokra, mert csak angliai bejelentett lakcímmel lehet jelentkezni állami iskolákba.

College-ek hirdetnek minőségi képzéseket, de azok jellemzően 1évesek és általában minimum 250 fonttól indulnak.

Megélhetés: egy szoba bérlése kettőtöknek egy hónapra kb 350-450 font vidéken, Londonban 450-800 font zónától függően és ez még csak a rent, egy falatot nem ettetek.

Én azt tanácsolom, hogy érettségizzetek le otthon, majd gyertek ki egy évre dolgozni és egyben nyelvet tanulni.

2017. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ismerősötök Leonardo da Vinci programmal mehetett anno Olaszországba, de ez a pályázat megszűnt 2013-ban.

Nincs esetleg olyan ismerősötök, rokonotok aki Angliában él és tud segíteni nektek?

2017. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!