Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehetséges Németországban...

Lehetséges Németországban pénzügy és számvitelt tanulni magyar nyelven?

Figyelt kérdés

Úgyértem, hogy magyar nyelvű iskola, ahol tanítanak mellette németet is.

Érettségi után vagyok, van lehetőségem kimenni Németországba, viszont eddig nem tanultam németet és nem hiszem hogy jövő szeptemberre meg tudnék tanulni olyan szinten, hogy psz-t tanuljak.

Szóval van kint ilyen lehetőség? Vagy tudtok valamit ajanlani?



2017. szept. 7. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kizárt.
2017. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Lehetséges Németországban pénzügy és számvitelt tanulni magyar nyelven?"

Magyar nyelven nincs oktatás. Viszont erre találták ki a távoktatást. Azaz "otthon tanulsz" és vizsgázni hazajársz Magyarországra. Nem olcsó, de ez az egy megoldás van. Más kérdés, hogy hol akarsz vele dolgozni, illetve ott elfogadják e. Mert hiába van papirod, ha a nyelv nem megy.


"Érettségi után vagyok, van lehetőségem kimenni Németországba, viszont eddig nem tanultam németet"

Az oké, hogy van lehetőséged. De mit csinálnál itt nyelvtudás nélkül?


A legjobb amit tehetsz, hogy ráfekszel a német tanulásra. Ha ügyes vagy, akkor meg lesz a B2. Azzal már mehetsz iskolába.

2017. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg angol nyelven van ilyen oktatas?
2017. szept. 8. 23:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

De azt még vedd figyelembe, hogy itt nagyon drága az iskola. Nincs ingyenes OKJ, mint Magyarországon.

Tehát tanuld ki a szakmát otthon, amig kitanulod, addig a nyelvet is megtanulhatod. Aztán gyere ki.


Itt KB 1000-2000 Euró/év egy képzés. Egyetemen gondolom még több...

2017. szept. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!