Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen külföldi ösztöndíjak...

Milyen külföldi ösztöndíjak vannak? Vagy milyen ösztöndíjak vannak külföldre?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és engem nagyon érdekelne egy félév tanulás külföldön. Angol nyelven tanulok, szóval valami angol nyelvű országba mennék. Sajnos saját pénzből nem tudom megoldani, hogy kint tanuljak valahol egy félévet. Milyen ösztöndíjak vannak külföldre? (Kérlek szépen linket is csatoljatok!)

2017. szept. 10. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Egyetem, majd erasmus.
2017. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Egyetemet mondom én is hiába pontozák le az előzőt.
2017. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
62%
Oké, hogy egyetem, de nem ez volt a kérdés !
2017. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Említette a kérdező, hogy feltétlenül középsuliban akar kimenni?
2017. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen középsuliban szeretnék még kimenni!
2017. szept. 15. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor kapargasd össze azt a millió körüli összeget. Egyetemen nemcsak, hogy ingyenes a kimenetel de még havi 300-500 euró/hó ösztöndíjat kapst. Ráadásul az egyetemi külföldi út sokkal több mindennel kecsegtet, kapcsolatok a szakmában stb.
2017. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Keress rá az UWC Magyarországi Egyesületére, ők a középiskola utolsó két évére ítélnek oda ösztöndíjakat. :)
2017. okt. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!