Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában szerzett diploma...

Angliában szerzett diploma mennyit ér Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ha valaki Angliában college-ban 2 év alatt szerez egy "diplomát", az mennyit ér itt, Magyarországon?

Tegyük fel, a szak neve "Level 3 Diploma in Business IT Yr 2". Mondható hogy valaki gazdaságinformatikus, ha ezt a szakot végezte?



2017. szept. 18. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
2 év?? Kitűnő recepciós, portás lesz belőle, jól tud angolul.
2017. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem OKJnak felel meg, nekem is ilyen van csak Business-ből. Eléggé hasonló volt ahhoz amit a Magyarországi barátnőm csinált OKJn.
2017. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felsőfokú szakképzés/okj
2017. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És a 2 év mennyire lehet elég? Tegyük fel ha valaki benyújtja az ilyen papírjait egy munkáltatónak, az mit szólna ehhez? Nem tudsz semmit, menjél közmunkára, stb?
2017. szept. 23. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:

az a gond, hogy gazdaságinformatikát tanítanak egyetemen is, így egy 'OKJ' szintű képzéssel alapvetően 'kevesebbet' érsz, mint sok vetélytársad

és gazdaságinformatikában az angol se egy akkora boost

közmunkára nem leszel küldve, de ne számíts kimagasló nettó 300 körüli fizura szerintem

ugyanakkor az szerencséd, hogy gazdinfósokat keresik otthon, azaz valszeg nem leszel éveig munkakereső vele

2017. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!