Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egy hozzám hasonló nem atomfiz...

Egy hozzám hasonló nem atomfizikus, de nem is tajparaszt, milyen ösztöndíjjal juthatna ki Japánba? (vagy akármivel)

Figyelt kérdés
másodéves egyetemista vok, és újból fellángolt bennem egy régi vágyam, hogy Japánba utazhassak,tanuljak, csak az SZTE-n nincs semmi ehhez szükséges ösztöndíj. ötletek, tapasztalatok?
2010. máj. 31. 20:25
 1/4 anonim válasza:
Repülő??
2010. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudtam hogy vki ezt a választ fogja írni, igen repülővel, de milyen ösztöndíjjal heh?!
2010. jún. 6. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami a nyelvtanulassal kapcsolatos? Bocsi, nem tudok masra gondolni:) Osztondijat altalaban az atomfizikus(atomnyelvesz:D) tipusok kapnak
2010. jún. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem foglamaztam egyértelműen, igen vmi "atomnyelvész":) típusban gondolkoztam, az atomfizikus az inkább a tudományágra vonatkozott, no de én meg nem vok se fizikus, se építész vagy gépészmérnök vagy informatikus, és úgy tudom ezeket támogatják inkább, bár lehet rosszul tudom
2010. jún. 14. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!