Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nemzetkozi tanulmanyok szakotv...

Nemzetkozi tanulmanyok szakotvagy emberi eroforrast neztem ki. Azon gondolkozom, hogy valamilyen europai egyetemre megyek, de melyikre?

Figyelt kérdés
Jo lenne valami olyan hely, ahol nem kell tandijat fizetni, pl a skandinav orszagokban ugy hallottam, osztondijasak, eleg sok helyen. Es nem olyan magas a felveteli kovetelmeny. Igazabol angolul szeretnek megtanulni, meg diplomat szerezni, mivel azert valasztottam ezt a ket szakot, mert nem erdekel kulonosebben semmi olyan, viszont diplomat szeretnek es kozben ez allt a legkozelebb hozzam, mivel mindent tanulok egy kicsit, aztan kesobb specializalodhatok. Tudtok ajanlani egyetemeket?
2017. dec. 23. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy eléggé merész az, hogy angol nyelvtudás nélkül vágysz külföldre tanulni? :D

Főleg, hogy két olyan szakot választottál, ami eléggé speciális... szakmai szöveg.. beszéd...


Maradnék a fenekemen és kivennék 1 évet nyelvtanulás céljából. Közben nézelődhetsz és informálódhatsz.

Akkor azt is tudnád, hogy a nemzetközi és a hr sem olyan, hogy mindenből egy kicsit. :D

2017. dec. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam van olyan, hogy ott is tanulunk elotte plusz egy evet a nyelv miatt. Meg koszi a valaszt, de konkret orszagoknak jobban orulnek, ha tudnatok adni valami tampontot.
2017. dec. 24. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!