Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A UWC interjún milyen kérdések...

A UWC interjún milyen kérdések szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Pontosabban a kérdés inkább az, hogy mivel és mire készüljek fel?

2018. febr. 16. 18:47
 1/4 anonim válasza:
100%

Én nem tudom, mert nem jutottam tovább... Te jelentkeztél és tovább jutottál?

Amúgy szerintem nem kell semmivel készülnöd, ha jól emlékszem azt olvastam ez csak bemutatkozó, ismerkedő beszélgetés, semmi para.

2018. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én jelentkeztem és továbbjutottam. Holnap lesz az interjúm és hát egy kicsit már ideges vagyok, na. Nem nagyon szoktam interjúkra járni
2018. febr. 17. 17:51
 3/4 anonim válasza:
100%
Ne légy ideges. tök jó lesz. Szerencsés vagy hogy tovább jutottál. Sok sikert a továbbiakban!
2018. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hátha valakinek segíthet: 40 percig beszélgettek, de sokkal rövidebbnek fog tűnni, kérdeznek a céljaidról, miért választottad az UWC-t, volt-e már hasonló tapasztalatod külföldön, hobbijaidról, belekérdezhetnek a rövid kérdésekbe, amikre válaszoltál az első fordulóban.

Nem kell ráparázni, túl komolyan venni, légy magabiztos és laza mert az interjúztatók is azok lesznek. Mintha egy baráti beszélgetés lenne :)

2022. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!