Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Változnak az angol továbbtanul...

Változnak az angol továbbtanulási lehetőségek, miután anglia kilépett az EU-ból?

Figyelt kérdés
Angliába szeretnék továbbmenni tanulni, de a pénztárcám nem igazán engedné diákhitel nélkül. Az EU-ból való kilépésük után is fel lehet ezt venni vagy teljesen lőttek számomra ennek az egésznek?

2018. máj. 16. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én idén fogok odamenni elvégezni az utolsó két félévemet, és úgy tudom hogy még idén élhetsz a diákhitel lehetőségével. Azonban az eredeti kérdésre a válasz, igen változik, de mire kiforr, hogy mi is lesz egészen pontosan arra még várni kell mert senki sem tudja, még az egyetemek sem (írtam nekik). Egyébként minden egyetem más más feltételekkel rendelkezik, szóval érdemes utánanézni a honlapjukon vagy írni nekik egy emailt.


Sok sikert!

2018. máj. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg jar a diakhitel, de altalaban az egyetemek honlapjan erre kiternek,
2018. máj. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem még a 20/21es tanévig érvényesek a mostani feltételek, de szerintem utána is lehet menni csak ugyebár még ők se tudják hogy mi lesz.
2018. júl. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!